Registered Teams

Last Updated July 19, 2017

10U Age Group (Pool of 10 teams - FULL)

Gold (top 5) and Silver (next 5) playoff brackets:

Amherst Lightning 10U (Wesolowski)

Clarence Red Devils (Bowman)

Clarence Red Devils (Greco)

Clarence Red Devils (Ryan)

Erie Frost 07 (Sanders)

Erie Lady Outlaws (Baldi)

Lou Gehrig Lasers (Campanella)

Olean Synergy (Edwards)

UNY Revolution (Cooley)

WNY Sting (Augugliaro)


12U Age Group (Pool of 16 teams - FULL)

Gold (top 8) and Silver (next 8) playoff brackets:

716 Select (Pernick)

Cayuga Gamblers (Eagan)

Clarence Red Devils (Bowman)

Clarence Red Devils (May)

Diamond Dawgs (Hart)

Erie Lady Outlaws (Draghi)

Kinzua Xtreme (Beers)

Lancaster Heat 12U Kuhn

Lancaster Heat (Turner)

NY Diamond Girls (Stewart)

Olean Synergy (VanHoutte)

Rochester Lady Lions '05 (Schumacher)

Strike Force 12U (Prather)

Vipers 12U Black (Crowley)

Webster Xtreme (Broccolo)

West Seneca Magic (Kasten)


14U Age Group (Pool of 12 teams - FULL)

Gold (top 6) and Silver (next 6) playoff brackets:

Amherst Lightning (Esmond)

Amherst Lightning (Johnson)

Cayuga Gamblers Livesay '03

Clarence Red Devils (Castlevetere)

Clarence Red Devils (Sirface)

Erie Frost '02 (Welch)

Evans Force (Chaplin)

Napanee Express 14U (Morrow)

New York Diamond Girls (Cotton)

Olean Synergy (George)

Orchard Park Starz (Musty)

UNY Revolution (Fanset)


16U Age Group (Pool of 16 teams - FULL)

Gold (top 8) and Silver (next 8) playoff brackets:

Amherst Lightning (Farber/Hejaily)

Amherst Lightning (Mott)

Cayuga Gamblers (Zientara)

Clarence Red Devils (Castlevetere)

Clarence Red Devils (Honsberger)

Clarence Red Devils (Scanio)

Clarence Red Devils (Sirface)

Dazzlers (Zimmerman)

Dazzlers White (Piskorowski)

Diamond Dawgs (Sinclair)

Hamburg Xtreme (Moselle)

Power Fastpitch (Wheat)

Sandlot Saints (Moores)

USSSA New York Pride Red (Zak)

WNY Sting (Blas)

WNY Sting (DiPirro)


18U Age Group (Pool of 8 teams - FULL)

Amherst Lightning (Stone)

Clarence Red Devils (Matteson)

Genesee Storm (Klotzbach)

Lancaster Heat (Walker)

New York Inferno (Righetti)

Northwest Stars (Campbell)

USSSA New York Pride Red (Zak)

West Seneca Magic (Rogowski)



Send Your Feedback